wtorek, 22 lutego 2011

WWE Elimination Chamber 20.02.2011 (part 2)

Karta w poprzedniej notce, teraz podział na segmenty:

Segment 0 - trailer
Zapowiedź programu, przedstawienie guest hosta - Kapitana Ameryki (w związku z nadchodzącym filmem).

Segment I
1. Dark match low cardów - nierozegrany, przyjęliśmy, że wygrał go Custer (Erpegis był na sesji, Tarq nie - więc choćby to już dawało większe szanse postaci Erpegisa :P)
2. Backstage - Interview - wywiad z guest hostem, prowadzi go wyjątkowo nie Todd Grisham, ale John Cena - amerykański bohater z amerykańskim bohaterem.
3. Intervention - Interrupted Interview -  do sali, w której prowadzony jest wywiad wpada Wolfpack z krzesłami, Diesel ma drabinę. Następuje srogi beatdown, Cap leci przez stół. Dzięki ochronie udaje się odeprzeć Invaders.
4. Stipulation Announcement - Captain America zmienia stypulację meczu na TLC Elimination Chamber.Pyro, Elimination Chamber theme

Segment II
1. Backstage: biuro Vincenta McMahona. Chairman wrzeszczy na Melinę, że Keepers słabo się sprawują i nie wygrali ostatniego meczu. Melina prosi o ostatnią szansę. Vince mówi - dostaniesz dokładnie to, czego chciałaś dla swojego zespołu!
2. Match declaration - handicap match the Keepers of Pride vs. Tajiri.
3. Backstage - Beatdown - Beth Phoenix atakuje Melinę. W związku ze zwiększonym zagrożeniem (goły beton) wszystkie obrażenia zwiększone są o 1k6. Beth wygrywa, podnosi głowę pokonanej i nieprzytomnej rywalki mówiąc: "Natalya! To początek mojej drogi po pas!"
4. Backstage: Alliance Formed - z korytarza wychodzi Tajiri. Przygląda się Beth i leżącej na ziemi Melinie, po czym odwraca się do kamery i mówi - "A resztę Hart Dynasty załatwić Tajiri!".

Segment III
1. Vignette - pre-match Wolfpack video. Kurt uzyskuje wysoki wynik i Team Wolfpack będzie miało 1 Heatu na  Main Evencie.
2. Last Chance Handicap Match - the Keepers of Pride vs. Tajiri. Niesamowicie emocjonująca walka, z trudem wygrana przez nasz mały tag team (Nelek grał Keepera lvl 3, M4t1 mojego il Bambino, lvl 2. Tajiri - lvl 5).
3. Celebration of Victory - po zwycięstwie Keeper bierze mikrofon i mówi w stronę "biura" - 'Vince, ja wiem, dlaczego ani razu nie wygraliśmy. Przyczyną naszych porażek był il Bambino!' - po czym rzuca mikrofonem o ring i wychodzi. Mały luchador jest w szoku.
3. Celebration Interrupted - światła gasną, z głośników zaczyna lecieć "Creeping Death". Na Entrance Area pojawia się cały team Gravediggers. Il Bambino jest przerażony i trzykrotnie woła Keepera, ale ten nie odpowiada.
4. Lights out.

Segment IV
1. Backstage - Interview - Todd Grisham chce zrobić wywiad z Kapitanem Ameryką. Wchodzi do jego garderoby. Widzimy tylko plecy Kapitana, bez maski. Ma długie blond włosy. Obraca się i zamyka drzwi, wypychając wścibskiego reportera z pomieszczenia. Cały czas nie widzimy jego twarzy.
2. In Ring Challenge - zamiast intra zawodników następnej walki na Titantronie widzimy flagę Szkocji i profil młodego zapaśnika. Rozlega się "Broken Dreams" a po chwili w ringu pojawia się Drew McIntyre! Dumny Szkot rzuca wyzwanie całemu WWE, stwierdzając, że jest "Most Dominant Force in the whole WWE!".
3. Challenge Accepted - na wyzwanie odpowiada ...? (nelek, ratuj!) i zaczyna walczyć z Drew.
4. Match Interrupted - kiedy Szkot leży na ringu, nagle z głośników zaczyna lecieć "Written In My Face" - i do kwadratowego okręgu wpada Sheamus ze swą stalową rurką, którą bezlitośnie okłada obu przeciwników.
5. [nie pamiętam tej walki i tego, co się stało - nelek? ;-) ]
6. Jerry 'The King' Lawler ogłasza, że Shane McMahon po reklamach wygłosi swoje, dawno zapowiadane, oświadczenie.

Segment V
1. Backstage - Important Announcement - niestety! Kiedy Todd Grisham planuje wejść do sali konferencyjnej słychać z niej tumult. Ekipa dobija się do drzwi, w końcu je wyłamuje - żeby zobaczyć otwarte okno, powywracane stoły i odjeżdżający samochód z kimś, kto wygląda jak Shane - skuty kajdankami i z workiem na głowie! Shane McMahon porwany!
2. Diva Magazine Promo - nierozegrane

3. Marriage Proposal - nierozegrane
4. No-Contest (Single Regal vs. A.J. Styles) plus Impromptu Match - Rock vs. Edge - nierozegrane

Segment VI - Main Event
1. Vignette - Team WWE - Cap (prowadzony przeze mnie) rzuca wysoko, co owocuje +1 Heatu dla całego zespołu. Fajne promo, muszę powiedzieć, ocenione przez wszystkich na +4 :-) W winiecie Cap ogłasza, że wystąpi zamiast Stinga i to on poprowadzi Team WWE w walce wieczoru.
2.  Match Introduction - opuszczenie klatki, umieszczenie w ringu TLC - Tables, Ledders, Chairs (czyli stoły, krzesła i drabiny), wyjaśnienie zasad - wszystkie te rzeczy, które announcerzy robią a komentatorzy zagłuszają ich w TV (co i my zrobiliśmy).
3. Wrestlerzy wchodzą do klatki - najpierw Invaders z Goldbergiem, potem Team WWE z Vincem i Stingiem.
3. Światła kierują się na rampę oświetleniową, zawieszoną 12 metrów nad ringiem. Jest na niej Razor Ramon w koszulce NWO i trzyma klęczącego na krawędzi rampy Shane McMahona - skutego i z workiem na głowie. Kurt Angle chwyta mikrofon i mówi - "Vince McMahon! Rządzisz swoją firmą - i najwyższy czas, żebyś ją komuś przekazał! Wedłgu NWO masz zbyt dużą kontrolę! Przy stole czeka Goldberg z kontraktem. W tym kontrakcie zobowiązujesz się oddać WWE w nasze ręce jeśli wygramy ten mecz. A wygramy go, prawda?" Kurt wskazuje na Razora i Shane'a na rampie, dając do zrozumienia, że syn prezesa zapłaci, jeśli jego ojciec nie będzie współpracował.
Vince podpisuje kontrakt z wielkim wahaniem w oczach. Goldberg chowa kontrakt z triumfującym uśmieszkiem.
4. Walka trwa kilkadziesiąt minut, wszyscy wrestlerzy pojawiają się w klatce. W międzyczasie Orton ląduje kilka razy na dechach, niezbyt dobrze idzie też Rockowi. W końcu wychodzi Captain America, kilka dobrych akcji, ale Kurtowi udaje się spinować Rocka.
Sędzia odklepuje - 1...2...3!
5. Celebration of Victory - Wolfpack się cieszy.
Shane zdejmuje kajdanki i worek z głowy. Zaczyna się śmiać, zdejmuje koszulkę - pod spodem ma t-shirt Wolfpacka! Wyjmuje z kieszeni mikrofon i krzyczy: "Ha! Załatwiliśmy cię tato! Teraz firma jest moja!".
Vince odpowiada: "nie tak szybko, synu..."
Na Titantronie pojawia się replay z meczu - w pewnej chwili otwiera się klapa w podłodze koło ringu i sędzia zostaje w nią wciągnięty! Zamiast niego, w ringu pojawia się ktoś zupełnie inny w koszulce sędziego! I to właśnie on odlicza przypięcie - zatem (według Vince'a - a to jego firma) mecz wciąż trwa!
Vince krzyczy: "Triple H! Załatw to!"
Kapitan Ameryka zdziera maskę - i widzimy Triple H!
Triple H zakłada Pedigree zdumionemu Kurtowi po czym przechodzi do pinu.
Prawdziwy sędzia wbiega na ring! 1...2...3!
Zwycięstwo Team WWE!

Credits roll.

2 komentarze:

 1. Gracze:
  Erpegis
  M4t1
  Zwierz
  Gwynblaidh
  nelek
  lucek

  OdpowiedzUsuń
 2. do dopisania:

  Daniel Bryan - technical 7, aerial 2
  (?) Dolph Ziggler - tech 3, savvy 3, aerial 2 -
  (?) Evan Bourne - aerial 4, technical 1 -
  Goldust - power 3, technical 2, aerial 2 -

  Gail Kim - technical 3, aerial 2, manager 1 -
  Eve Torres - power 2, aerial 1, technical 1, manager 1 -

  OdpowiedzUsuń